For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 29, 2020

Matchday 24
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 0:6 Bayern Munich Bayern Munich
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 2:0 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
FC Augsburg FC Augsburg 2:3 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 1:0 SC Freiburg SC Freiburg
 
1. FC Köln 1. FC Köln 3:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 2:0 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Erzgebirge Aue FC Erzgebirge Aue 3:0 Hamburger SV Hamburger SV
Matchday 26
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 4:1 KFC Uerdingen 05 KFC Uerdingen
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 1:0 Hallescher FC Hallescher FC
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 1:2 Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 1:1 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 4:3 Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg 6:2 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
Quarter-Finals 1st leg El Ahly El Ahly Cairo 2:0 Mamelodi Sundowns FC Sundowns
  Wydad AC Wydad Casablanca 2:0 Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
Matchday 28 Brighton Brighton & Hove Albion 0:1 Crystal Palace Crystal Palace
  West Ham West Ham United 3:1 Southampton FC Southampton
  Newcastle Newcastle United 0:0 Burnley FC Burnley
  Bournemouth AFC Bournemouth 2:2 Chelsea FC Chelsea
  Watford Watford FC 3:0 Liverpool FC Liverpool
Matchday 26 SD Eibar SD Eibar 3:0 Levante UD Levante
 
Valencia Valencia CF 2:1 Real Betis Balompié Real Betis
  CD Leganés CD Leganés 1:1 Deportivo Alavés Alavés
  Granada CF Granada CF 0:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
 
Lazio SS Lazio 2:0 Bologna FC 1909 Bologna
 
SSC Napoli SSC Napoli 2:1 Torino FC Torino
Matchday 27 Paris SG Paris Saint-Germain 4:0 Dijon FCO Dijon
  Amiens SC Amiens SC 0:1 FC Metz FC Metz
  Montpellier Montpellier HSC 3:0 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 0:1 SCO Angers SCO Angers
  Toulouse FC Toulouse 0:2 Stade Rennais FC Stade Rennais
  Monaco AS Monaco 1:1 Stade Reims Reims
Matchday 20 CSKA Moscow CSKA Moscow 1:1 Ural Yekaterinburg Ural
  Dynamo Moscow Dynamo Moscow 0:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 0:0 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1:1 FK Rostov Rostov
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 3:1 FK Orenburg II Orenburg II
  Akhmat II Akhmat Grozny II 1:1 FK Rostov II Rostov II
  Krasnodar II FK Krasnodar II 2:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 23 DOVO VV DOVO Veenendaal 1:2 Almere City FC U21 Almere City U21
  ODIN '59 ODIN '59 Heemskerk 3:1 Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 0:1 Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  Ajax Amateurs Ajax Amateurs 0:2 Harkemase Boys Harkemase Boys
  Hoek HSV Hoek 1:4 VV Ter Leede Ter Leede
  FC Lisse FC Lisse 1:0 BVV Barendrecht Barendrecht
  ONS Sneek ONS Sneek 1:1 VV Goes VV Goes
  VVSB VVSB Noordwijkerhout 3:2 VV SteDoCo SteDoCo
Matchday 20 Spijkenisse VV Spijkenisse 2:1 VV Rijsoord VV Rijsoord
  Smitshoek VV Smitshoek 2:0 ARC Alphen aan den Rijn sv ARC
  VV Capelle VV Capelle 3:0 Achilles '29 Achilles '29
  Achilles Veen Achilles Veen 1:0 DHSC Utrecht DHSC Utrecht
  AZSV Aalten AZSV Aalten 1:2 CVV de Jodan Boys Jodan Boys
  Sportlust '46 Sportlust '46 3:0 SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
  Rijnvogels FC Rijnvogels 3:2 FC 's-Gravenzande Gravenzande
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 1:1 RKVV Velsen RKVV Velsen
  ACV Assen ACV Assen 1:1 VV Berkum Berkum
  Buitenpost VV Buitenpost 1:0 SDC Putten SDC Putten
  Swift AVV Swift 3:2 VV DETO Twenterand DETO
  NSC Nijkerk NSC Nijkerk 2:0 VPV Purmersteijn Purmersteijn
  VV Eemdijk VV Eemdijk 0:0 SC Genemuiden Genemuiden
  HZVV Hoogeveen HZVV Hoogeveen 1:1 Flevo Boys Emmeloord Flevo Boys
  SV Urk SV Urk 2:1 VV Staphorst Staphorst
  De Dijk ASV De Dijk 1:1 RKAV Volendam RKAV Volendam
  LONGA '30 LONGA '30 0:3 RKZVC Zieuwent RKZVC
Matchday 25 ADO Den Haag ADO Den Haag 0:0 Heracles Almelo Heracles Almelo
  VVV-Venlo VVV-Venlo 0:0 Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  PEC Zwolle PEC Zwolle 4:3 Vitesse Arnhem Vitesse
  Twente FC Twente Enschede FC 2:3 SC Heerenveen Heerenveen
Matchday 1 FC Botosani FC Botosani 2:2 FCSB FCSB
Matchday 24 Konyaspor U19 Konyaspor U19 2:2 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 2:2 Boluspor U19 Boluspor U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 0:1 Sivasspor U19 Sivasspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 1:0 Göztepe U19 Göztepe U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 1:0 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Antalyaspor U19 Antalyaspor U19 0:1 Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 2:1 Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 5:4 Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Konyaspor Konyaspor 0:0 Kasimpasa Kasimpasa
 
Trabzonspor Trabzonspor 5:2 Caykur Rizespor C. Rizespor
 
Antalyaspor Antalyaspor 2:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 1 FC Viitorul FC Viitorul Constanța 0:0 FC Voluntari FC Voluntari
Matchday 20 PFK Lviv PFK Lviv 1:1 FK Oleksandriya FK Oleksandriya
  Desna Desna Chernigiv 4:0 FK Mariupol FK Mariupol
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2:1 Karpaty Lviv Karpaty
Matchday 22 AO Trikala AO Trikala 2:1 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
  Veria NPS Veria NPS 1:2 OF Ierapetras OF Ierapetras
  Niki Volou Niki Volou 2:2 PO Triglias PO Triglias
  Diagoras Diagoras Rodou 1:0 AO Egaleo AO Egaleo
Matchday 26 OFI Crete U19 OFI Crete U19 7:1 PAS Lamia 1964 U19 PAS Lamia U19
  AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 2:3 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
  Aris U19 Aris Thessaloniki U19 3:1 Atromitos Athens U19 Atromitos U19
  AE Larisa U19 AE Larisa U19 0:0 Asteras Tripolis U19 Ast.Tripoli U19
  Olympiacos U19 Olympiacos Piraeus U19 2:0 Panetolikos GFS U19 Panetolikos U19
  Panionios U19 Panionios Athen U19 2:1 AEK Athens U19 AEK Athens U19
Matchday 19 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 0:2 AO Platanias Platanias
Matchday 28 Waasl.-Beveren Waasland-Beveren 0:3 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  KAS Eupen KAS Eupen 2:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:2 KV Kortrijk KV Kortrijk
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 3:1 KV Oostende KV Oostende
Matchday 23 FCV Dender EH FCV Dender EH 3:0 AFC Tubize AFC Tubize
  RFC Seraing RFC Seraing 3:0 KFC Dessel Sport Dessel Sport
  RWDM RWD Molenbeek (2015) 3:3 FC Rupel Boom Rupel Boom
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen 1:0 KVV Thes Sport Thes Sport
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 1:1 UR La Louvière Centre UR La Louvière
  KMSK Deinze KMSK Deinze 3:2 KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
Matchday 21 Merelbeke KFC Merelbeke moved KSK Ronse KSK Ronse
Matchday 23 FK Jablonec FK Jablonec 1:2 FC Viktoria Plzen Viktoria Plzen
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:0 FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
  SFC Opava Slezsky FC Opava 2:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  Sparta Praha AC Sparta Praha 2:2 FC FASTAV Zlin FC Zlin
  Esbjerg fB Esbjerg fB 1:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
Matchday 24 NK Osijek NK Osijek 0:0 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 4:0 HNK Rijeka HNK Rijeka
Matchday 5 TPS U19 Turun Palloseura U19 3:0 FC Espoo U19 FC Espoo U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 1:1 Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 2:2 Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  HJK U19 HJK Helsinki U19 2:1 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 5:2 FC Jazz U19 Jazz U19
  HJS U19 Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 1:4 SJK Seinäjoki U19 SJK U19
Group A FC Inter FC Inter Turku 1:0 Turun Palloseura TPS
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 2:2 Helsinki IFK Helsinki IFK
Matchday 24 Wisla Kraków Wisla Kraków 2:2 Wisla Plock Wisla Plock
  Górnik Zabrze Górnik Zabrze 3:1 Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Legia Warszawa Legia Warszawa 2:1 Cracovia Cracovia
Matchday 23 FC Tsarsko Selo FC Tsarsko Selo Sofia 2:1 CSKA Sofia CSKA Sofia
  FK Dunav FK Dunav Ruse 0:0 POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 1:1 Cherno More Varna Cherno More
Matchday 21 Neftochimik Neftochimik Burgas 2:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:0 OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Kariana Erden Kariana Erden 1:0 Strumska Slava Strumska Slava
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 1:1 PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 3:0 OFK Pomorie Pomorie
  Litex Lovetch FC Litex Lovetch 1:0 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
Matchday 23 Rudar Velenje NK Rudar Velenje 1:1 NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
  NK Bravo NK Bravo 0:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 0:0 NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 15 Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:2 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
  Titus Petange Union Titus Petange 2:2 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  US Hostert US Hostert 0:3 FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 23 Újpest FC Újpest FC 2:3 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Honvéd Budapest Honvéd FC 0:4 Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 1:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Kisvárda Kisvárda FC 2:0 Paksi FC Paksi FC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 3:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Ferencváros Ferencvárosi TC 2:0 Debreceni VSC Debrecen
Matchday 17 Miersdorf/Zeut. Eintracht Miersdorf/Zeuthen 1:4 SV Falkensee/Finkenkrug SV Falkensee/F.
  U. Klosterfelde Union Klosterfelde 3:1 FC Eisenhüttenstadt E'hüttenstadt
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 0:1 MSV 1919 Neuruppin MSV Neuruppin
  Eintr. Teltow RSV Eintracht 1949 4:0 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  1.FC Frankfurt 1.FC Frankfurt (Oder) 6:1 Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  GW Lübben SV Grün-Weiß Lübben 2:2 Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf Petershagen-E.
  Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 1:2 Oranienburger FC Eintracht Oranienburg
Matchday 22 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf moved SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels moved Alemannia Haibach Alem. Haibach
Matchday 20 SE Freising SC Eintracht Freising moved TSV Kastl TSV Kastl
Matchday 17 Woltmershausen TS Woltmershausen moved FC Huchting FC Huchting
  TuRa Bremen TuRa Bremen 3:1 TSV Hasenbüren TSV Hasenbüren
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 4:1 KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 1:4 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 13 FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 2:2 VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 16 SVT Neumünster SVT Neumünster 1:0 SV Eichede II SV Eichede II
Matchday 18 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 4:0 VfL Güldenstern Stade VfL Güldens.
Matchday 21 VfL Primstal VfL Primstal 0:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  FSV Jägersburg FSV Jägersburg 3:2 SV Saar 05 Saarbrücken SV Saar 05
  FV Eppelborn FV Eppelborn 1:1 SV Mettlach SV Mettlach
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 3:1 SV Morbach SV Morbach
  SG Hochwald SG Hochwald/Zerf 2:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 1:0 VfB Wissen VfB Wissen
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 1:0 TuS Kirchberg TuS Kirchberg
  TuS Mayen TuS Mayen 3:3 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 17 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky 2:2 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 1:1 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff 1:1 Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 2:0 Großenhainer FV 1990 Großenhainer FV
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa 1:2 SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
Matchday 16 BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera 2:0 Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 0:1 TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  Schott Jena SV Schott Jena 0:0 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza 5:0 SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
Matchday 20 SV Spielberg SV Spielberg 1:0 VfR Mannheim VfR Mannheim
  SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 1:2 SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 2:2 Fortuna Heddesheim F. Heddesheim
  Friedrichstal FC Germania Friedrichstal 0:0 FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
  ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 1:0 FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen
Matchday 21 Berlin United Berlin United 1:3 FC Brandenburg 03 FC Brandenburg
  Fort. Biesdorf VfB Fortuna Biesdorf 3:4 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
Matchday 20 Ehingen-Süd SSV Ehingen-Süd 1974 1:1 TSV Berg TSV Berg
  SV Fellbach SV Fellbach 0:3 TSG Backnang TSG Backnang
  Sindelfingen VfL Sindelfingen 1:1 1.FC Heiningen 1.FC Heiningen
  Hofherrnweiler TSG Hofherrnweiler 1:3 TSV Essingen TSV Essingen
  TSG Tübingen TSG Tübingen 2:1 VfB Neckarrems VfB Neckarrems
  Heimerdingen TSV Heimerdingen 1:5 SKV Rutesheim SKV Rutesheim
Matchday 22 VfB Marburg VfB Marburg 2:1 FC Ederbergland FC Ederbergland
  OSC Vellmar OSC Vellmar 0:1 SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  RW Darmstadt Rot-Weiß Darmstadt 0:0 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 3:0 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
Matchday 18 SV Pastow SV Pastow 0:0 Penzliner SV Penzliner SV
  Neubrandenburg 1.FC Neubrandenburg 04 3:3 Güstrower SC 09 Güstrower SC
  Anker Wismar FC Anker Wismar 1:0 FC Förderkader René Schneider FC Förderkader
  E. Ueckermünde FSV Einheit Ueckermünde 2:0 SV 90 Görmin SV 90 Görmin
  Rostocker FC Rostocker FC 1895 6:0 TSV Bützow TSV Bützow
  Grimmener SV Grimmener SV 0:1 FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
Matchday 21 SV Kelbra SV Kelbra 1:4 SV Eintracht Elster Eintr. Elster
  FSV Barleben FSV Barleben 1911 2:5 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
  SSC Weißenfels SSC Weißenfels 0:0 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
  Fort. Magdeburg Fortuna Magdeburg 4:0 SG Rot-Weiß Thalheim RW Thalheim
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 2:0 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 19 Basara Mainz FC Basara Mainz 1:2 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  SG Meisenheim SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach 4:2 SV Steinwenden SV Steinwenden
Matchday 22 Racing Club Racing Club 1:1 Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  CA Colón Club Atlético Colón 0:4 Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 1:0 Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 19 Tigre Club Atlético Tigre 3:1 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 0:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
Matchday 8 San Luis Atlético de San Luis 0:3 FC Juárez FC Juárez
  Toluca Deportivo Toluca 2:0 CF Monterrey Monterrey
  Morelia Club Atlético Morelia 2:4 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  Club Tijuana Club Tijuana 0:1 Puebla FC Puebla FC
Matchday 1 D.C. United D.C. United 1:2 Colorado Rapids Colorado
  Montreal Impact Montreal Impact 2:1 New England Revolution Revolution
  Houston Houston Dynamo 1:1 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
Matchday 7 Junior FC Junior FC 3:2 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:1 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  Atl. Nacional Atlético Nacional 1:1 Independiente Medellín Indep. Medellín
Matchday 20 Al-Fateh Al-Fateh 3:2 Al-Wahda Mekka Al-Wahda
  Al-Ettifaq Al-Ettifaq 4:1 Abha Club Abha
  Ittihad Al-Ittihad Jeddah 5:1 Al-Shabab Riyadh Shabab
Group 1 Atlético-GO Atlético Clube Goianiense 5:0 Jaraguá Esporte Clube (GO) Jaraguá EC
  Ceará SC Ceará Sporting Club 0:0 Guarany Sporting Club (CE) Guarany-CE
  Pacajus EC Pacajus Esporte Clube 2:3 Caucaia Esporte Clube (CE) Caucaia-CE
Matchday 6 Zacatepec Club Atlético Zacatepec 2:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
  Celaya Celaya FC 1:1 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 24 FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 0:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
  FC Luftëtari FC Luftëtari 0:2 KF Laçi KF Laçi
  KF Teuta KF Teuta 2:2 FK Kukësi FK Kukësi
  KF Vllaznia KF Vllaznia 0:1 KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 21 Newcastle Newcastle United Jets 2:1 Perth Glory Perth Glory
  Melbourne Melbourne Victory 2:1 Adelaide United Adelaide United
Matchday 20 FK MDK U17 FK Mladost Doboj-Kakanj U17 0:2 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
  Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 1:2 FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
  Tuzla City U17 FK Tuzla City U17 0:0 FK Sarajevo Academy U17 Sarajevo U17
Matchday 21 Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 2:3 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 0:3 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 0:2 FK Sarajevo FK Sarajevo
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
Matchday 5 LALA FC AC LALA FC 0:1 Trujillanos FC Trujillanos
  Deportivo Lara Deportivo Lara 2:0 Deportivo Táchira Táchira
  Atl. Venezuela Atlético Venezuela 2:2 Monagas SC Monagas SC
Matchday 20 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 2:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  CR Belouizdad CR Belouizdad 3:1 JS Kabylie JS Kabylie
  ES Sétif ES Sétif 2:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
  CS Constantine CS Constantine 1:1 NC Magra NC Magra
  USM Bel Abbès USM Bel Abbès 0:1 US Biskra US Biskra
  MC Algiers MC Algiers 1:1 MC Oran MC Oran
  JS Saoura JS Saoura 1:0 USM Alger USM Alger
Matchday 18 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 1:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
Fourth Round US Tataouine US Tataouine 4:2 AS Ariana AS Ariana
  CS Menzel Temim CS Menzel Temime 1:2 Sporting Club de Ben Arous SC Ben Arous
  EMS Sejnane EMS Sejnane 7:8 on pens Wided Sportif Hamma WS Hamma
  CS Chebba CS Chebba 5:4 on pens Union Sportive de Ben Guerdane US Ben Guerdane
  JS Kairouan JS Kairouanaise 0:3 Club Africain Tunis Club Africain
Matchday 1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0:0 FC Telavi FC Telavi
  Dinamo Batumi Dinamo Batumi 0:0 FC Merani Tbilisi FC Merani
Matchday 27 Dumbarton FC Dumbarton FC 1:0 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Forfar Athletic Forfar Athletic FC 0:1 East Fife FC East Fife
  Montrose Montrose FC 1:0 Airdrieonians FC Airdrieonians
  Clyde FC Clyde FC 3:2 Falkirk FC Falkirk FC
Group 1 América-MG América Futebol Clube (MG) 2:1 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
Group A Cabofriense Associação Desportiva Cabofriense (RJ) 1:4 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
Group B Volta Redonda Volta Redonda Futebol Clube (RJ) 1:0 Macaé Esporte Futebol Clube (RJ) Macaé
Matchday 1 Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 3:0 Esporte Clube Juventude Juventude
Group 1 Retrô FC Retrô Futebol Clube Brasil 2:0 AAD Vitória das Tabocas (PE) Vitória-PE
  Sport Recife Sport Club do Recife 4:0 Afogados da Ingazeira Afogados FC
  Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 1:1 Clube Náutico Marcílio Dias (SC) Marcílio Dias
Matchday 18 SV Lafnitz SV Lafnitz 0:3 SV Kapfenberg SV Kapfenberg
  Blau Weiss Linz FC Blau-Weiss Linz 1:1 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
  FC Liefering FC Liefering 3:1 SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
Matchday 36 Hull City Hull City 0:4 Leeds United Leeds
  Luton Luton Town 1:1 Stoke City Stoke City
 
West Brom West Bromwich Albion 0:1 Wigan Athletic Wigan
 
QPR Queens Park Rangers 2:2 Birmingham City Birmingham
  Fulham Fulham FC 2:0 Preston North End Preston NE
  Huddersfield Huddersfield Town 4:0 Charlton Athletic Charlton
  Cardiff Cardiff City 2:2 Brentford FC Brentford
  Reading Reading FC 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 1:3 Derby County Derby
  Millwall Millwall FC 1:1 Bristol City Bristol City
  Blackburn Blackburn Rovers 2:2 Swansea City Swansea
Matchday 27 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC 1:1 Edinburgh City FC Edinburgh City
  Queen's Park Queen's Park FC 2:0 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Albion Rovers Albion Rovers FC 1:2 Elgin City FC Elgin City
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 0:3 Cove Rangers FC Cove Rangers
  Brechin City Brechin City FC 0:2 Stirling Albion FC Stirling
Quarter-Finals Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 1:0 Rangers FC Rangers
  St. Mirren St. Mirren FC 0:2 Aberdeen FC Aberdeen FC
Matchday 7 Guaireña FC Guaireña FC 3:2 Club Libertad Asunción Libertad
  River Plate River Plate Asunción 0:2 Club 12 de Octubre de Itauguá 12 de Octubre
Group 2 KA Akureyri KA Akureyri 1:2 Keflavík ÍF Keflavík ÍF
Group 3 Grótta ÍF Grótta 2:2 UMF Grindavík Grindavík
Group 4 Valur Valur Reykjavík 4:1 ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 1:5 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 16 Hawke’s Bay Hawke’s Bay United 3:4 Southern United Southern United
  Waitakere Utd. Waitakere United 3:0 Hamilton Wanderers Hamilton W.
Matchday 5 Alianza Lima Club Alianza Lima 1:0 Deportivo Municipal Municipal
  AD Cantolao Academia Deportiva Cantolao 1:0 Club Atlético Grau Atlético Grau
  Cienciano Club Cienciano 1:4 Ayacucho FC Ayacucho FC
Matchday 2 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 1:1 Galway United FC Galway United
Matchday 8 S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 1:1 Yadanarbon FC Yadanarbon FC
  Sagaing Utd. Sagaing United 4:0 Magwe FC Magwe FC
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 1:0 Hantharwady United FC Hantharwady U.
Matchday 1 Pahang FA Pahang FA 1:2 FA Selangor FA Selangor
  Terengganu FC Terengganu FC 1:3 Perak TBG FC Perak TBG
  UiTM FC UiTM FC 3:00 PM Melaka United SA Melaka Utd. SA
Matchday 4 Rayong FC Rayong FC 0:1 Suphanburi FC Suphanburi FC
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:3 Sukhothai FC Sukhothai FC
  Bangkok Utd. True Bangkok United 4:1 Singha Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 1:0 Nakhonratchasima Mazda FC Swat Cat
  Sisaket FC Sisaket FC 0:1 MOF Customs United Customs Utd.
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 2:2 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Khon Kaen FC Khon Kaen FC 0:0 Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Chiangmai FC Chiangmai FC 1:0 Khon Kaen United Khon Kaen Utd.
  Kasetsart FC Kasetsart FC 1:1 Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
Matchday 1 Albirex Niigata Albirex Niigata (S) 4:0 Geylang International Geylang
Matchday 36 Blackpool Blackpool FC 2:1 Ipswich Town Ipswich
  Doncaster Doncaster Rovers 3:1 Wycombe Wanderers Wycombe
  Bristol Rovers Bristol Rovers 0:1 Shrewsbury Town Shrewsbury
  Bolton Bolton Wanderers 0:0 Accrington Stanley Accrington
  Gillingham FC Gillingham FC 1:2 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Burton Albion Burton Albion 1:1 Peterborough United Peterborough
  Oxford United Oxford United 2:1 Southend United Southend United
  Rotherham Rotherham United 1:1 Milton Keynes Dons MK Dons
  Cambridge Utd. Cambridge United 1:2 Carlisle United Carlisle United
  Macclesfield Macclesfield Town 0:2 Salford City Salford
  Colchester Utd. Colchester United 0:2 Cheltenham Town Cheltenham
  Morecambe FC Morecambe FC 1:1 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Exeter City Exeter City 1:1 Crawley Town Crawley Town
  Oldham Athletic Oldham Athletic 5:0 Newport County Newport County
  Bradford Bradford City 2:1 Plymouth Argyle Plymouth
  Grimsby Town Grimsby Town 0:3 Northampton Town Northampton
  Port Vale Port Vale FC 2:2 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
Matchday 35 Barrow Barrow AFC 2:1 Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
Matchday 37 Torquay United Torquay United FC 2:0 Chorley FC Chorley FC
  Yeovil Town Yeovil Town 3:0 Wrexham AFC Wrexham
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 0:1 Stockport County Stockport
  Bromley Bromley FC 0:1 Sutton United Sutton Utd
  Boreham Wood Boreham Wood FC 1:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Woking FC Woking FC 2:0 Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Solihull Moors Solihull Moors 3:0 Dover Athletic Dover Athletic
Matchday 30 Dundela FC Dundela FC 0:0 Newry City AFC Newry City
  Knockbreda FC Knockbreda FC 4:2 PSNI FC PSNI FC
  Loughgall Loughgall FC 2:1 Dergview FC Dergview
  Queen's Uni Queen's University 1:2 Ards FC Ards FC
Matchday 15 Annagh United Annagh United FC 1:1 Dollingstown FC Dollingstown FC
  Portstewart FC Portstewart FC 2:1 Limavady United Limavady United
  Bangor Bangor FC 1:1 Armagh City FC Armagh City FC
  Tobermore Tobermore United FC 2:4 Banbridge Town Banbridge
  Moyola Park Moyola Park AFC 5:2 Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Newington YC Newington YC 1:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
Matchday 26 Cittadella AS Cittadella 0:0 US Cremonese Cremonese
  Juve Stabia SS Juve Stabia 2:2 Trapani Calcio Trapani
  AC Pisa AC Pisa 1909 1:0 AC Perugia Calcio Perugia
  FC Empoli FC Empoli 0:1 Pordenone Calcio Pordenone
  Venezia Venezia FC 1:1 Cosenza Calcio Cosenza
  Benevento Benevento Calcio 3:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
  Frosinone Frosinone Calcio 1:0 US Salernitana 1919 Salernitana
  Chievo Verona Chievo Verona 0:1 AS Livorno AS Livorno
Matchday 29 Casertana Casertana FC 2:0 Cavese 1919 Cavese
Matchday 6 Cobresal CD Cobresal 1:1 Club Deportes Iquique CD Iquique
  Colo Colo CSD Colo Colo 2:2 Universidad Concepción UdeConce
Matchday 26 Ankara Demir Ankara Demirspor 1:0 Eyüpspor Eyüpspor
  BB Bodrumspor Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2:1 Tuzlaspor Tuzlaspor
Matchday 30 Ponferradina SD Ponferradina 1:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
  SD Huesca SD Huesca 2:2 Extremadura UD Extremadura
  Cádiz CF Cádiz CF 2:1 UD Almería UD Almería
  Albacete Albacete Balompié 1:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Racing Racing Santander 2:2 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 15 Angoulême CFC Angoulême Charente FC 2:2 Blois Football 41 Blois Foot 41
Matchday 27 FC Lorient FC Lorient 1:2 FC Chambly FC Chambly
Matchday 23 Viitorul Tg.Jiu ACS Viitorul Tg. Jiu 4:0 Pandurii Targu Jiu Pandurii
  D. Calarasi Dunarea Calarasi 2:1 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc Csikszereda
  AFC Turris AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele 2:1 Concordia Chiajna Concordia
  UTA Arad UTA Arad 3:0 Ripensia Timisoara Ripensia
  Metaloglobus FC Metaloglobus Bucharest 3:0 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
  Petrolul Petrolul Ploiesti 0:0 FC Farul Constanta 1920 Farul 1920
  Rio Ave FC Rio Ave FC 0:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Boavista Boavista Porto FC 0:1 Gil Vicente FC Gil Vicente
  Farense SC Farense 3:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
  Penafiel FC Penafiel 1:1 CD Nacional Nacional
  Feirense CD Feirense 1:0 Académica Coimbra Coimbra
Matchday 32 Portimonense 23 Portimonense SC U23 4:0 CS Marítimo U23 Marítimo U23
  Académica S23 Académica de Coimbra OAF Sub-23 1:1 FC Famalicão U23 Famalicão U23
  Leixões Sub-23 Leixões SC Sub-23 0:2 CD Feirense Sub-23 Feirense Sub-23
  Vitória FC U23 Vitória de Setúbal FC U23 4:0 Belenenses SAD U23 Belenenses U23
Matchday 26 Alloa Athletic Alloa Athletic FC 0:2 Ayr United FC Ayr United
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 2:0 Dundee United FC Dundee United
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 0:4 Greenock Morton FC Morton
Matchday 25 Osmanlispor Osmanlispor FK 1:1 Fatih Karagümrük Karagümrük
  Eskisehirspor Eskisehirspor 1:2 Akhisarspor Akhisarspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 1:1 Hatayspor Hatayspor
Matchday 17 SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 0:2 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 4:1 FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
  Karvina U19 MFK Karvina U19 1:2 on pens SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 4:3 on pens FK Pardubice U19 Pardubice U19
  FC Zlin U19 FC Zlin U19 3:2 on pens FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
  Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 0:1 AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
  Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 1:0 on pens FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
Matchday 19 Kolding IF Kolding IF 1:1 Naestved Boldklub Naestved BK
  Fremad Amager BK Fremad Amager 4:2 FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 8 Guarani Guarani Futebol Clube (SP) 0:0 Esporte Clube Água Santa (SP) EC Água Santa
  RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:1 Ituano Futebol Clube (SP) Ituano
  Santos FC Santos FC 0:0 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
Matchday 24 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:1 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 0:0 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 2:2 OFK Zarkovo Zarkovo
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 0:3 Graficar Belgrad Graficar
  Backa OFK Backa 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:3 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
Matchday 18 Cibalia HNK Cibalia Vinkovci 1:1 NK Solin NK Solin
  NK Orijent 1919 HNK Orijent Rijeka 1:2 NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
  NK Dugopolje NK Dugopolje 3:0 NK Dubrava Tim kabel NK Dubrava ZG
Matchday 21 Miedz Legnica Miedz Legnica 0:2 Zaglebie Sosnowiec Z. Sosnowiec
  GKS Tychy GKS Tychy 2:2 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
  GKS Belchatow GKS Belchatow 0:0 GKS 1962 Jastrzebie GKS Jastrzebie
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 4:2 Odra Opole Odra Opole
  Termalica Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Group 6 Östersund Östersunds FK 4:0 GAIS Göteborg GAIS
  Eskilsminne Eskilsminne IF 0:4 BK Häcken Häcken
Group 7 Sollentuna FF Sollentuna FF 0:2 IFK Göteborg IFK Göteborg
  Sirius IK Sirius 0:3 Västerås SK Västerås SK
Group 8 Oskarshamn Oskarshamns AIK 2:1 IF Elfsborg Elfsborg
  Örebro SK Örebro SK 3:3 IK Brage Brage
final 1st leg FC Astana FC Astana 1:0 Kaysar Kyzylorda Kaysar
Final Suduva Suduva Marijampole 0:1 Zalgiris Vilnius Zalgiris
Matchday 22 Kom Podgorica Kom Podgorica 0:1 OFK Grbalj OFK Grbalj
  Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja 5:1 FK Sutjeska Niksic Sutjeska Niksic
  OFK Petrovac OFK Petrovac 0:1 Buducnost Podgorica B. Podgorica
  FK Podgorica FK Podgorica 1:1 OFK Titograd OFK Titograd
  Zeta Golubovac FK Zeta Golubovac 1:1 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
Matchday 1 Mash'al Mash'al Mubarek 3:0 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  AGMG Olmaliq FK AGMK Olmaliq 1:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 17 Boro U18 Middlesbrough FC U18 3:0 Liverpool FC U18 Liverpool U18
  Leicester U18 Leicester City U18 5:1 Swansea City U18 Swansea U18
  Man City U18 Manchester City U18 2:1 Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 6:1 Southampton FC U18 Southampton U18
  Fulham U18 Fulham FC U18 2:2 Aston Villa U18 Aston Villa U18
  Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 2:3 Arsenal FC U18 Arsenal U18
Matchday 26 H. Kfar Saba Hapoel Kfar Saba 3:0 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
  Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv 2:1 Hapoel Hadera Hapoel Hadera
  Bnei Yehuda Bnei Yehuda Tel Aviv 0:0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
Matchday 21 Lech Poznan II Lech Poznan II 2:1 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Garbarnia Garbarnia Krakow 3:1 Legionovia Legionowo Legionovia
  Resovia Resovia Rzeszów 6:0 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 4:1 Skra Czestochowa Skra Czesto.
  GKS Katowice GKS Katowice 2:2 Blekitni Stargard Blekitni
  Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 0:0 Bytovia Bytow Bytovia Bytow
  Elana Torun Elana Torun 5:0 Gornik Leczna Gornik Leczna
Matchday 27 Racing Ferrol Racing Ferrol 2:0 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Valladolid B Real Valladolid B 1:0 Real Unión Club Real Unión
  SD Amorebieta SD Amorebieta 2:1 Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 0:0 Burgos CF Burgos CF
  Arenas Club Arenas Club 1:2 UD Logroñés UD Logroñés
  CyD Leonesa Cultural Leonesa 1:1 CD Izarra CD Izarra
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 1:5 UE Olot UE Olot
  Villarreal CF B Villarreal CF B 0:0 UE Cornellà UE Cornellà
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:2 Recreativo Granada Recre Granada
Matchday 26 Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 0:2 Serik Belediyespor Serik Belediye
  Manisaspor Manisaspor 0:3 Sile Yildizspor Sile Yildizspor
  Catalcaspor Catalcaspor 3:0 Erzin Spor Erzin Spor
  Erokspor Esenler Erokspor 3:1 Erbaaspor Erbaaspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 0:0 Yozgatspor 1959 FK Yozgatspor 1959
Matchday 24 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II 1:2 VfB Lübeck VfB Lübeck
  Heider SV Heider SV 0:0 SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
 
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 4:0 FSV Optik Rathenow Optik Rathenow
Matchday 22 FC Gießen FC Gießen 2:1 TuS Rot-Weiß Koblenz RW Koblenz
  Bahlinger SC Bahlinger SC 0:0 SV 07 Elversberg SV Elversberg
  Bayern Alzenau FC Bayern Alzenau 1:3 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 27 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 5:1 TuS Haltern TuS Haltern
  F. Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II 2:0 VfB Homberg VfB Homberg
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 1:3 SC Verl SC Verl
  B. Gladbach 09 SV Bergisch Gladbach 09 1:0 Bonner SC Bonner SC
 
SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln 0:2 FC Schalke 04 II Schalke 04 II
Matchday 17 Bruck/L. ASK-BSC Bruck/Leitha 1:1 SV Leobendorf Leobendorf
  Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 3:0 SC Neusiedl/See SC Neusiedl/See
  FC Marchfeld FC Marchfeld Donauauen 1:1 FC Admira Wacker Mödling II FC Admira II
  Mauerwerk FC Mauerwerk 2:0 SV Stripfing Stripfing
Matchday 12 Grecia Municipal Grecia 0:0 CS Herediano Herediano
Matchday 20 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 0:5 VfB Stuttgart II Stuttgart II
  SGV Freiberg SGV Freiberg 4:1 FV Ravensburg FV Ravensburg
  SV Oberachern SV Oberachern 0:0 SV Linx SV Linx
Matchday 22 Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:3 KSV Baunatal KSV Baunatal
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 1:1 SV Steinbach SV Steinbach
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 0:8 KSV Hessen Kassel Hessen Kassel
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 3:1 FC Hanau 93 FC Hanau 93
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 0:2 SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
Matchday 24 TuS Dassendorf TuS Dassendorf 3:0 TuS Osdorf TuS Osdorf
Matchday 20 K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 1:3 TSV Schott Mainz Schott Mainz
  FC Karbach FC Karbach 1:2 Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  FV Engers 07 FV Engers 07 2:0 FC Hertha Wiesbach Hertha Wiesbach
  Hassia Bingen Hassia Bingen 1:0 SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  TuS Koblenz TuS Koblenz 3:2 SV Röchling Völklingen SV Röchling
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 0:3 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  Mechtersheim TuS Mechtersheim