For using this site, please activate JavaScript.
Refresh - 5:22:15 AM
Quarter-Finals GZ Evergrande Guangzhou Evergrande Taobao 2:35 PM Hebei China Fortune HB CFFC
First Round SZ FC Shenzhen FC 10:30 AM Tianjin Teda TJ Teda
Group Stage
RB Salzburg Red Bull Salzburg 7:55 PM Lokomotiv Moscow Loko Moscow
Group Stage
Real Madrid Real Madrid 7:55 PM Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Group Stage
Bayern Munich Bayern Munich 10:00 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
Group Stage
Inter Inter Milan 10:00 PM Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
Group Stage
Man City Manchester City 10:00 PM FC Porto FC Porto
Group Stage Olympiacos Olympiacos Piraeus 10:00 PM Olympique Marseille Marseille
Group Stage
Ajax Ajax Amsterdam 10:00 PM Liverpool FC Liverpool
Group Stage FC Midtjylland FC Midtjylland 10:00 PM Atalanta BC Atalanta
Matchday 3
Hamburger SV Hamburger SV 7:30 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 6
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 8:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 6
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 8:00 PM FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 6
Hallescher FC Hallescher FC 8:00 PM SV Meppen SV Meppen
Matchday 6
1860 Munich TSV 1860 Munich 8:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
Matchday 6
Unterhaching SpVgg Unterhaching 8:00 PM MSV Duisburg MSV Duisburg
Second Round Karakocan FK Elazig Karakocan FK 1:00 PM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Second Round Erokspor Esenler Erokspor 1:00 PM Arnavutköy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutköy Bld
Second Round 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 1:30 PM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
Second Round Muglaspor Muglaspor 1:30 PM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Second Round Catalcaspor Catalcaspor 1:30 PM Sile Yildizspor Sile Yildizspor
Second Round Büyük Anadolu Kirikkale Büyük Anadolu Spor 1:30 PM Düzce Spor Düzce Spor
Second Round Ofspor Ofspor 1:30 PM Yomra Spor Yomra Spor
Second Round Cizre Spor Cizre Spor 1:30 PM Siirt Il Özel Idaresi Spor Siirt Idare
Second Round Nevsehir Bld Nevsehir Belediye Spor 1:30 PM Kozan Spor FK Kozan Spor FK
Second Round Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:30 PM Yalovaspor Yalovaspor
Second Round Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor 1:30 PM Alanya Kestelspor Alanya Kestel
Second Round 68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 2:30 PM Malatya Yesilyurt Belediyespor M.Yesilyurt Bld
Second Round Tekirdagspor Tekirdagspor 3:00 PM Silivrispor Silivrispor
Second Round Fethiyespor Fethiyespor 7:00 PM Nazilli Belediyespor Nazilli Bld.
Group Stage Olimpia Olimpia Asunción 0:1 Delfín SC Delfín SC
Group Stage Santos FC Santos FC 2:1 Defensa y Justicia Defensa
93' Peñarol CA Peñarol 3:2 Club Athletico Paranaense Athletico-PR
91' Colo Colo CSD Colo Colo 0:1 Club Jorge Wilstermann Wilstermann
90' São Paulo São Paulo Futebol Clube 5:1 Deportivo Binacional Binacional
Group Stage River Plate Club Atlético River Plate 3:0 LDU Quito LDU Quito
Matchday 4 RKC Waalwijk RKC Waalwijk 6:30 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 17 CSA Centro Sportivo Alagoano (AL) 1:0 Botafogo Futebol Clube (SP) Botafogo-SP
Matchday 17 Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 0:1 Clube Náutico Capibaribe Náutico
Matchday 17 Juventude Esporte Clube Juventude 3:0 Avaí Futebol Clube (SC) Avaí FC
94' Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 0:5 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
95' Operário-PR Operário Ferroviário Esporte Clube (PR) 0:1 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
Matchday 17 Figueirense FC Figueirense Futebol Clube 10:30 PM Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
Matchday 1 Apollon Smyrnis Apollon Smyrnis moved PAS Giannina PAS Giannina
Matchday 16 AC Kajaani AC Kajaani 6:30 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
Matchday 5 Legia Warszawa Legia Warszawa 7:00 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Round of 16 NK Radomlje NK Radomlje 3:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Round of 16 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 moved NK Fuzinar NK Fuzinar
Round of 16 NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 5:00 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Round of 16 NK Triglav NK Triglav Kranj 7:00 PM NK Celje NK Celje
Round of 16 FC Koper FC Koper 7:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
69' Nashville SC Nashville SC 1:0 FC Dallas FC Dallas
Matchday 33 Vissel Kobe Vissel Kobe 11:00 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
Matchday 33 Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 12:30 PM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Matchday 13 Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:30 PM Sagan Tosu Sagan Tosu
Matchday 28 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 12:30 PM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
Matchday 28 Mito HollyHock Mito HollyHock 1:00 PM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 28 Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:00 PM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 28 JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 1:00 PM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
Matchday 28 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1:00 PM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
Matchday 28 Machida Zelvia Machida Zelvia 1:00 PM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 28 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 1:00 PM Omiya Ardija Omiya Ardija
Matchday 28 Albirex Niigata Albirex Niigata 1:00 PM Fagiano Okayama Fagiano Okayama
Matchday 28 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1:00 PM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
Matchday 28 Ehime FC Ehime FC 1:00 PM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
Matchday 28 Tochigi SC Tochigi SC 1:30 PM FC Ryukyu FC Ryukyu
Matchday 12 Kataller Toyama Kataller Toyama 1:00 PM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 11 Tepatitlán Tepatitlán FC 2:1 CF Atlante Atlante
Matchday 11 Morelia Club Atlético Morelia 2:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 21 FK Minsk FK Minsk 3:00 PM Slavia Mozyr Slavia
Quarter-Finals Jelgava FK Jelgava 1:30 PM FK Ventspils Ventspils
Quarter-Finals Spartaks Spartaks Jurmala 2:00 PM FK Liepaja Liepaja
Quarter-Finals Valmiera Valmiera FC 5:00 PM FK Tukums 2000 Tukums
Quarter-Finals RFS FK RFS 8:00 PM Riga FC Riga
Matchday 15 Orlando B Orlando City B 6:00 PM Richmond Kickers Richmond Kicker
Matchday 6 Cardiff Cardiff City 9:45 PM AFC Bournemouth Bournemouth
Matchday 6
QPR Queens Park Rangers 9:45 PM Preston North End Preston
Matchday 6 Sheff Wed Sheffield Wednesday 9:45 PM Brentford FC Brentford
Matchday 6 Stoke City Stoke City 9:45 PM Barnsley FC Barnsley FC
Matchday 6 Watford Watford FC 9:45 PM Blackburn Rovers Blackburn
Group Stage Veles Moskow Veles Moskow 2:00 PM Ural Yekaterinburg Ural
Group Stage Enisey Enisey Krasnoyarsk 3:00 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
Group Stage Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 3:00 PM Arsenal Tula Arsenal Tula
group stage Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 4:00 PM FK Khimki Khimki
group stage KS Samara Krylya Sovetov Samara 6:00 PM Rotor Volgograd Rotor Volgograd
Group Stage Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 6:00 PM PFK  Tambov Tambov
group stage Shinnik Shinnik Yaroslavl 6:30 PM Akhmat Grozny Akhmat Grozny
group stage Chertanovo Chertanovo Moscow 7:00 PM FK Ufa Ufa
group stage Orenburg FK Orenburg 7:00 PM FC Sochi Sochi
Matchday 24 JK Trans Narva JK Trans Narva 6:10 PM FC Flora Tallinn FC Flora
Round of 16 Märjamaa Märjamaa Kompanii 7:00 PM Jalgpallikool Tammeka JK Tammeka
Round of 16 FC Tallinn FC Tallinn 7:30 PM FCI Levadia FCI Levadia
Matchday 4 Lecce US Lecce 8:00 PM US Cremonese Cremonese
Matchday 6 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 6:30 PM AC Renate Renate
Matchday 6 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 7:30 PM US Grosseto 1912 Grosseto
Matchday 6 AS Livorno AS Livorno 7:30 PM Novara Calcio 1908 Novara
Matchday 6 Pontedera US Città di Pontedera 7:30 PM Calcio Lecco 1912 Lecco
Matchday 6 Carrarese Carrarese Calcio 1908 9:45 PM US Pistoiese 1921 Pistoiese
Matchday 6 Piacenza Piacenza Calcio 1919 9:45 PM Olbia Calcio 1905 Olbia
Matchday 6 Pro Sesto SSD Pro Sesto 9:45 PM AS Giana Erminio Giana Erminio
Matchday 6 Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 9:45 PM Juventus U23 Juventus U23
Matchday 6 Südtirol FC Südtirol 4:00 PM Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 6 Mantova FC Mantova FC 7:00 PM Matelica Calcio Matelica
Matchday 6 Arezzo SS Arezzo 7:30 PM Calcio Padova Padova
Matchday 6 Legnago FC Legnago Salus 7:30 PM AC Perugia Calcio Perugia
Matchday 6 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 7:30 PM US Triestina Triestina
Matchday 6 Modena Modena FC 2018 9:30 PM Feralpisalò Feralpisalò
Matchday 6 Cesena Cesena FC 9:45 PM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
Matchday 6 Fermana Fermana FC 9:45 PM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
Matchday 6 Imolese Imolese Calcio 1919 9:45 PM US Sambenedettese Sambenedettese
Matchday 6 Ravenna Ravenna FC 9:45 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
Matchday 6 Paganese Paganese Calcio 1926 4:00 PM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
Matchday 6 Palermo Palermo FC 4:00 PM SS Turris Calcio Turris
Matchday 6 Casertana Casertana FC 6:30 PM US Catanzaro Catanzaro
Matchday 6 Potenza Potenza Calcio 7:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
Matchday 6 Viterbese US Viterbese 1908 7:30 PM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
Matchday 6 Catania Calcio Catania 9:45 PM Ternana Calcio Ternana
Matchday 6 Monopoli SS Monopoli 1966 9:45 PM SSC Bari Bari
Matchday 6 Sariyer Sariyer moved Ankara Demirspor Ankara Demir
Matchday 6 Hacettepe Hacettepe Spor 2:00 PM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
Matchday 6 Gümüshanespor Gümüshanespor 2:00 PM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
Matchday 6 Usak Spor AS Usak Spor AS 2:00 PM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
Matchday 6 Sanliurfaspor Sanliurfaspor 2:00 PM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
Matchday 6 Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 2:00 PM Amed SK Amed SK
Matchday 6 Corum FK Corum FK 2:00 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 6 Manisa FK Manisa FK 2:00 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 6 Kocaelispor Kocaelispor 7:00 PM Inegölspor Inegölspor
Matchday 6 Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 2:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
Matchday 6 Bodrumspor Bodrumspor 2:00 PM Kirklarelispor Kirklarelispor
Matchday 6 Serik Belediye Serik Belediyespor 2:00 PM Turgutluspor Turgutluspor
Matchday 6 Karacabey Bld Karacabey Belediye Spor 2:00 PM Van Spor FK Van Spor FK
Matchday 6 Mamak FK Mamak FK 2:00 PM Eyüpspor Eyüpspor
Matchday 6 Sakaryaspor Sakaryaspor 2:00 PM Pazarspor Pazarspor
Matchday 6 Pendikspor Pendikspor 2:00 PM 1922 Konyaspor 1922 Konya
Matchday 16 Wanderers Santiago Wanderers 5:00 PM Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
Matchday 16 Coquimbo Unido Coquimbo Unido 7:30 PM Universidad Concepción UdeConce
Matchday 16 U. de Chile Club Universidad de Chile 10:00 PM Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 7 Espanyol RCD Espanyol Barcelona 5:30 PM CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 7 UD Las Palmas UD Las Palmas 8:00 PM CD Castellón CD Castellón
Matchday 7 CD Lugo CD Lugo 8:00 PM Girona FC Girona
Matchday 7 Ponferradina SD Ponferradina 8:00 PM CD Tenerife CD Tenerife
Matchday 7 UD Almería UD Almería 10:30 PM FC Cartagena FC Cartagena
Matchday 7 CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 10:30 PM UD Logroñés UD Logroñés
Matchday 7 CE Sabadell CE Sabadell 10:30 PM AD Alcorcón Alcorcón
Matchday 6 Giresunspor Giresunspor 1:30 PM Adanaspor Adanaspor
Matchday 6 Adana Demirspor Adana Demirspor 4:00 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 6 Altinordu Altinordu FK 7:00 PM Altay SK Altay SK
Matchday 6 Balikesirspor Balikesirspor 7:00 PM Boluspor Boluspor
Matchday 8 FK Polissya FK Polissya Zhytomyr 2:30 PM Kremin Kremenchuk Kremin
Matchday 8 Krystal Kherson Krystal Kherson 3:00 PM Girnyk-Sport Gorishni Plavni Girnyk-Sport
Matchday 8 VPK-Agro VPK-Agro Magdalynivka 3:00 PM Chornomorets Odessa Chornomorets
Matchday 8 Prykarpattya PFK Prykarpattya Ivano-Frankivsk 3:00 PM Nyva Ternopil Nyva Ternopil
Matchday 8 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 3:00 PM NK Veres Rivne Veres Rivne
Matchday 8 Alyans Alyans Lypova Dolyna 4:00 PM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 8 Metalist 1925 Metalist 1925 Kharkiv moved Avangard Kramatorsk Avangard K.
Matchday 8 Skive IK Skive IK 7:00 PM Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Matchday 8 Fremad Amager BK Fremad Amager 7:30 PM FC Helsingör FC Helsingör
Matchday 8 HB Köge HB Köge 8:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
Matchday 4 Radomiak Radomiak Radom 6:00 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
Matchday 3 Gornik Leczna Gornik Leczna 6:40 PM Arka Gdynia Arka Gdynia
Matchday 8 Chrobry Glogow Chrobry Glogow moved Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 24 AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 8:00 PM Trelleborgs FF Trelleborg
Matchday 24 Västerås SK Västerås SK 8:00 PM Akropolis IF Akropolis
Matchday 24 Dalkurd Dalkurd FF 8:00 PM GIF Sundsvall GIF Sundsvall
Matchday 24 Norrby Norrby IF 8:00 PM Halmstads BK Halmstad
Matchday 24 Degerfors Degerfors IF 8:00 PM Örgryte IS Örgryte
Matchday 24 Östers IF Östers IF 8:00 PM Umeå FC Umeå FC
Matchday 7
W. Bremen II SV Werder Bremen II moved FC Oberneuland FC Oberneuland
Matchday 1 Wolfsburg II VfL Wolfsburg II moved BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
Matchday 10
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach moved VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 10 FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 8:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
Matchday 10 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 8:00 PM FK Pirmasens FK Pirmasens
Matchday 10 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 8:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 10 TSG Balingen TSG Balingen 8:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias 5:00 PM Nea Salamina Famagusta Nea Salamis
Matchday 12 Landskrona Landskrona BoIS 8:00 PM Lindome GIF Lindome GIF
First Round Red Star Red Star Belgrade moved FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
First Round Macva FK Macva Sabac 3:00 PM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
First Round Vozdovac FK Vozdovac 3:30 PM Graficar Belgrad Graficar
First Round Smederevo FK Smederevo 3:30 PM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
First Round FK Jedinstvo FK Jedinstvo Rumenka 3:30 PM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
First Round Sušica FK Sušica Kragujevac 3:30 PM FK Spartak Subotica Spartak
First Round Novi Pazar FK Novi Pazar 3:30 PM FK Cukaricki Cukaricki
First Round Kabel Novi Sad FK Kabel Novi Sad 3:30 PM FK Radnik Surdulica Radnik
First Round Rad FK Rad 3:30 PM FK Kolubara Lazarevac Kolubara
First Round Trayal FK Trayal Kruševac 3:30 PM FK TSC Backa Topola FK TSC
First Round Mladost FK Mladost Lucani 3:30 PM FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
First Round IMT Belgrad FK IMT Belgrad 3:30 PM FK Indjija FK Indjija
First Round Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 3:30 PM FK Proleter Novi Sad Proleter
First Round Partizan FK Partizan Belgrade 5:00 PM OFK Backa Backa
First Round Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 7:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 5 Floriana Floriana FC 6:00 PM Senglea Athletic FC Senglea Ath.
Matchday 5 Mosta FC Mosta FC 6:00 PM Hibernians FC Hibernians FC
Matchday 5 Valletta Valletta FC moved Sirens FC Sirens FC
Matchday 5 Sliema Wander. Sliema Wanderers 10:15 PM Gudja United FC Gudja United FC
Matchday 3 Al-Sadd SC Al-Sadd SC 6:45 PM Al-Duhail SC Al-Duhail SC
Matchday 15 Petrocub FC Petrocub Hîncești 6:00 PM CSF Speranta Nisporeni CSF Speranta