Chad | 1:0 | Mauritius | |||||||||
São Tomé and P. | 1:1 | South Sudan | |||||||||
Manaus FC | 1:0 | Paysandu | |||||||||
Kultsu FC | 4:2 | Union Plaani | |||||||||
VG-62 | 3:2 | Pargas IF | |||||||||
Chicken Wings | 10:9 on pens | Ponnistajat | |||||||||
Vietfin FC | 0:11 | TiPS | |||||||||
Torre Calcio | 3:5 | FC HIK | |||||||||
FC POHU /Getto | 1:4 | KoiPS II | |||||||||
PPJ U19 | 3:0 | Pöxyt U19 | |||||||||
Bayreuth II | 3:0 | Vorw. Röslau | |||||||||
TSV Buch | 4:0 | SV Mitterteich | |||||||||
Quelle Fürth | 2:1 | SC 04 Schwabach | |||||||||
Fort. Magdeburg | 3:0 | MSC Preussen | |||||||||
SC Bernburg | 6:2 | Sangerhausen | |||||||||
Halle-Ammendorf | 1:2 | RW Thalheim | |||||||||
Oberensingen | 2:3 | TV Echterdingen | |||||||||
DJK Don Bosco | 0:1 | TSV Mönchröden | |||||||||
Frammersbach | 1:0 | TuS Leider | |||||||||
SpVgg Weiden | 2:0 | Ruhmannsfelden | |||||||||
SCC Berlin | 2:1 | TSV Rudow 1888 | |||||||||
FCM Schwerin | 0:1 | Doberaner FC | |||||||||
TuRU Düsseldorf | 1:1 | 1.FC Viersen | |||||||||
ASV Süchteln | 4:0 | Düsseldorf-West | |||||||||
Alem. Aachen | 2:1 AET | 1.FC Düren | |||||||||
Todesfelde II | 1:2 | Ratzeburger SV | |||||||||
Racing Club | 3:0 | CSD San Martín (Burzaco) | |||||||||
Newell's | 2:0 | Midland | |||||||||
Independiente | 3:0 | CSCD Lafererre | |||||||||
CA Kimberley | 2:0 | Cipolletti | |||||||||
Union Magdalena | 4:5 on pens | Tigres FC | |||||||||
Once Caldas | 4:1 | Bogotá FC | |||||||||
Celaya | 1:2 | Morelia | |||||||||
Manly United | 0:2 | Sydney Olympic | |||||||||
St Albans | 2:1 | Manningham | |||||||||
Knights | 2:5 | Hume City FC | |||||||||
Green Gully SC | 1:1 | Dand. Thunder | |||||||||
Oakleigh Cannon | 0:0 | South Melbourne | |||||||||
S. Brijeg U17 | 6:0 | GOSK U17 | |||||||||
S. Brijeg U19 | 6:1 | Bijeljina U19 | |||||||||
Yaracuyanos | 2:1 | Ureña SC | |||||||||
Tabor Sezana | 0:4 | NK Nafta 1903 | |||||||||
ND Gorica | 2:0 | NK Krka | |||||||||
Ammanford | 1:3 | Llanelli AFC | |||||||||
Taffs Well | 1:2 | Caerau Ely | |||||||||
Barra | 2:1 | Criciúma EC | |||||||||
TJK Legion | 1:4 | Kalju FC U21 | |||||||||
Auckland United | 0:3 | Auckland City | |||||||||
Chainat FC | 0:0 | Samut Prakan C. | |||||||||
Athlone Town | 3:3 | Longford Town | |||||||||
Bray Wanderers | 3:4 | Wexford FC | |||||||||
Cobh Ramblers | 1:2 | UCD | |||||||||
Finn Harps | 0:0 | Kerry FC | |||||||||
Treaty United | 0:0 | Cork City | |||||||||
Portadown | 2:1 | Bangor | |||||||||
Sestri Levante | 3:1 | AS Gubbio | |||||||||
La Calera | 0:0 | U. Católica | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 3:0 | UF Mâcon | |||||||||
Stade Briochin | 0:0 | US Saint-Malo | |||||||||
Les Herbiers VF | 1:2 | La Roche Vendée | |||||||||
Bergerac | 4:3 | SO Romorantin | |||||||||
Angoulême CFC | 1:1 | Trélissac FC | |||||||||
Olymp. Lyon B | 2:3 | Espaly | |||||||||
Louh.-Cuiseaux | 2:2 | CA Pontarlier | |||||||||
Girnyk-Sport | 0:1 | Nyva Ternopil | |||||||||
Prykarpattya | 0:1 | Ingulets | |||||||||
PFK Zvyagel | 2:0 | Kremin 2 | |||||||||
Patrocinense | 0:3 | Ipatinga | |||||||||
Hradec Kr. B | 2:4 | Pardubice B | |||||||||
Viagem Usti n/L | 2:0 | Sl. Liberec B | |||||||||
Zlinsko | 0:1 | Tatran Bohunice | |||||||||
Hlucin | 1:4 | Blansko | |||||||||
NK Sesvete | 2:2 | NK Orijent 1919 | |||||||||
Gedania Gdansk | 1:1 | Wikęd Luzino | |||||||||
Bron Radom | 0:1 | Pelikan Lowicz | |||||||||
Taraz | 1:0 AET | Zhas-Kyran | |||||||||
Sunderland U21 | 4:2 | Leicester U21 | |||||||||
H Rishon leZion | 2:1 | H. Ramat Gan | |||||||||
Bnei Yehuda | 4:2 | Hapoel Afula | |||||||||
Ramat haSharon | 1:1 | H. Nof HaGalil | |||||||||
H. Umm al-Fahm | 1:0 | SC Kfar Qasem | |||||||||
Skra Czesto. | 0:0 | Chojniczanka | |||||||||
Pogon Siedlce | 1:0 | Olimpia Elblag | |||||||||
FC 08 Homburg | 1:2 | Stuttgart II | |||||||||
FC Bayern II | 0:0 | FC Augsburg II | |||||||||
TSV Buchbach | 1:3 | Nuremberg II | |||||||||
FC Marchfeld | 4:0 | Wiener Viktoria | |||||||||
SC Neusiedl/See | 0:2 | SR Donaufeld | |||||||||
Wiener SC | 3:0 | Young Violets | |||||||||
FavAC | 1:0 | Kremser SC | |||||||||
TWL Elektra | 0:0 | Oberwart | |||||||||
UNAN Managua | 0:1 | Mun. Jalapa | |||||||||
SV Erlbach | 3:0 | 1865 Dachau | |||||||||
ATSV Erlangen | 0:1 | SpVgg Hankofen | |||||||||
TSV Kornburg | 6:1 | 1.SC Feucht | |||||||||
FC Cosmos | 4:1 | Wormatia Worms | |||||||||
SV Morlautern | 3:2 | Auersmacher | |||||||||
Waldalgesheim | 1:0 | FC Karbach | |||||||||
Sonnenhof-Gr. | 5:1 | Mutschelbach | |||||||||
Concordia | 6:2 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
TuRa Harksheide | 0:2 | HEBC Hamburg | |||||||||
FC Oberneuland | 4:1 | Komet Arsten | |||||||||
Mannswörth | 1:1 | Union Mauer | |||||||||
SV Donau | 1:0 | Simmering | |||||||||
St. Pölten Jun. | 2:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
Korneuburg | 4:0 | Haitzendorf | |||||||||
Kottingbrunn | 2:0 | St. Peter/Au | |||||||||
Langenrohr | 3:1 | SC Ortmann | |||||||||
Waidhofen/T. | 0:1 | Zwettl | |||||||||
Scheiblingkir. | 0:0 | Schrems | |||||||||
Bad Leonfelden | 6:0 | SPG Wels II | |||||||||
Edelweiß | 3:2 | St. Valentin | |||||||||
Ostermiething | 1:1 | Dietach | |||||||||
Bruck/Mur | 1:0 | Lebring | |||||||||
Ilz | 0:3 | FC Gamlitz | |||||||||
Schladming | 1:1 | SV Tillmitsch | |||||||||
Heiligenkreuz | 0:0 | ASK Köflach | |||||||||
Fürstenfeld | 2:3 | SC Kalsdorf | |||||||||
Lafnitz II | 3:1 | Fehring | |||||||||
Gnas | 0:1 | Frauental | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 2:5 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
SK Treibach | 2:0 | Klagenfurt II | |||||||||
SV Wörgl | 2:4 | Kitzbühel | |||||||||
SAK 1914 | 1:3 | Seekirchen | |||||||||
UFC Hallein | 5:1 | Adnet | |||||||||
Straßwalchen | 0:0 | Thalgau | |||||||||
Châtel-St-Denis | 0:2 | FC Farvagny | |||||||||
Veyrier Sports | 3:2 | FC Collex-Bossy | |||||||||
Urania Genève | 4:2 | FC Echichens | |||||||||
Kickers Luzern | 1:2 | SC Buochs | |||||||||
Tadamon Sour | 2:1 | Chabab Ghazieh | |||||||||
Uruguay FC | 1:0 | Sud América | |||||||||
Arka Gdynia U19 | 3:1 | Lech U19 | |||||||||
USA | 3:1 AET | Jamaica | |||||||||
Panama | 0:3 | Mexico |
|
||||||||
Anguilla | 0:0 | Turks-Caicos | |||||||||
US Virgin | 1:1 | B. Virgin | |||||||||
CS Emelec | 2:0 | Delfín SC | |||||||||
Roskilde U19 | 0:4 | Hellerup IK U19 | |||||||||
Poland U20 | 1:5 | England U20 | |||||||||
Oststeinbek | 0:2 | Bramfelder SV | |||||||||
Namdhari FC | 2:0 | Rajasthan Utd. | |||||||||
Inter Kashi | 2:1 | Shillong Lajong | |||||||||
SC Poppenbüttel | 3:0 | Eintr. Lokstedt | |||||||||
SC Nienstedten | 2:0 | Norderstedt II | |||||||||
Barmbek-U. | 2:0 | Niendorf II | |||||||||
HSV III | 8:0 | Altenwerder | |||||||||
SC Victoria II | 2:2 | USC Paloma II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match